Zámečnická pohotovost


Zabouchli jste si dveře, ztratili, či zlomili klíč od bytu či od auta…. prostě se nemůžete dostat domů nebo do auta? Nevíte si rady? Pak volejte Klíčnictví U Potoka, přijedeme Vám otevřít.Volejte: 725 181 811


Infolinka: 351 150 153

Nepokoušejte se otevřít dveře svépomocí, neodborné jednání často vede k nevratnému poškození a vyšší škodě. Výjezd specializovaného technika, který vám rychle, bezpečně a bez poškození otevře se vyplatí, stačí pouze zvednout telefon a rázem ušetříte spoustu starostí a peněz.

Klicnictvi-zamcene-dvere_v2_height
Zabouchnuté dveře? Zlomený klíč v zámku?

Otevíraní bytů

Klicnictvi-zamcene-auto_v2_height
Zabouchnuté klíče v autě?

Otevírání automobilů

Rady co dělat když...


Mám zabouchnuté dveře

Nesnažte se dveře vyrazit či vylomit, došlo by tím k poškození dveří, futer a střelky zámku. Zámečník Vám dveře otevře během několika málo minut a to bez poškození.


Zalomený klíč. Nejde vsunout náhradní klíč do vložky

Nepokoušejte se zbytek zalomeného klíče vyndat, zpravidla dojde k jeho posunutí dál směrem do vložky než k jeho odstranění. Zámečník Vám zbytek zalomeného klíče vyndá a vložku můžete nadále používat. Může se stát, že zbytek zalomeného klíče nepůjde vyndat, v tom případě Vám zámečník dveře otevře a vložku vymění.


Ztratil jsem klíče, potřebuji otevřít dveře

Před otevřením dveří požadujeme prokázání trvalého bydliště dle občanského průkazu. V případě přechodného bydliště nájemní smlouvu. Pokud nemáte nájemní smlouvu u sebe, byt Vám otevřeme pouze za asistence majitele bytu či za asistence policie.


Potřebujeme opravit dveře po vloupání

Pokud zjistíte, že máte vykradený byt, nejprve zavolejte policii, která zajistí místo ohledání a poté si objednejte naši službu. Provedeme kompletní opravu, popř. doporučíme a namontujeme vhodné bezpečnostní zabezpečení.


Pro všechny případy si uložte kontakt na naše Klíčnictví U Potoka do telefonu, nikdy nevíte kdy se může hodit.